לייעוץ וקביעת תורים: 050-7874218

כאב רגליים

לרוב כאשר מדברים על כאב רגליים מתכוונים לכאב ובעיות שנוצרים בכפות הרגליים. כאב באזור זה יכול להיווצר כתוצאה מסיבות רבות ומגוונות. למשל מצורת דריכה לא נכונה שעלולה לגרום למספר בעיות שביניהן כאב בכפות הרגליים, בעיות ברכיים ואף בעיות בגב ובעיקר בגב התחתון. הסיבות לכך שנוצרת דריכה לא נכונה הן רבות וכוללות בתוכן פציעה, נקע בקרסול, דורבן או מחלת מפרקים ועוד.

ישנה דרך טבעית לנסות ולפתור כאב רגליים. אפשר ללכת יחפים על דשא או על חוף הים, פעולה אשר משפרת פלאים את מחזור הדם בכפות הרגליים ואת הטונוס של השרירים (התנגדות פסיבית של השרירים למתיחה). דרך נוספת לנסות ולעבור בשלום כאב רגליים היא התאמת מדרסים אשר מטרתם העיקרית היא לגרום לשיפור באיזון ובמרכז הכובד. המדרסים עוזרים לרגל לחלק את המשקל בצורה שווה ומאוזנת וכך מפחיתים את החיץ הנוצר על אזורים מסויימים בכף הרגל. בנוסף, הם נותנים תמיכה ויציבות.

בעולם שבו אנו חיים נוצר מצב שבו רובנו מתרוצצים ממקום למקום במסגרת עבודתנו, עומדים שעות על גבי שעות על הרגליים או לחילופין יושבים מול המחשב במשך שעות ארוכות. כל אלה עשויים לגרום לזרימה לא תקנית של הדם בכפות הרגליים וללחצים לא טבעיים. לכן מומלץ לעשות עיסוי לרגליים מספר פעמים בשבוע. עיסוי רגליים עוזר מאד למערכת הלימפה בגוף האדם, הוא מפזר את נוזל הלימפה בגוף ותורם לזרימת דם בכל חלקי הגוף. לאלו הסובלים מכאבים בגב התחתון מומלץ לעבור עיסוי של הירך והאזור שמאחורי השוק, מה שעשוי לעזור בהפחתת הכאב והעומס על הגב התחתון אשר יוצר את הכאבים באזור.
כאב רגליים נוצר ממספר גורמים, אך אם נדע לשמור על עצמנו בעזרת מדרסים וטיפולים כגון עיסוי נוכל להפחית את הכאב ואף להעלימו.

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!

זכויות יוצרים 2019 – 2020 ©