לייעוץ וקביעת תורים: 050-7874218

כאב מפרקים

בגוף האדם יש מספר מפרקים ובהם יש נטיה לפתח כאב מפרקים. כאבים אלו הם כאבים מציקים ומגבילים שקשה להפטר מהם. אחד המפרקים שבו סובלים הכי הרבה אנשים מכאב הוא הברך. כאבי ברכיים הם כאב מפרקים שאחוז גבוה באוכלוסיה סובל מהם. לרוב מדובר בשחיקת סחוס שמופיעה עקב פעילות ספורטיבית או הגיל (גוף האדם מתבלה עם השנים).

כאבי ברכיים לרוב גורמים לאדם הסובל מהם לכאב במהלך הליכה, עמידה ואף בשכיבה. ברוב המקרים רק במצבי ישיבה מסויימים האדם שסובל מהכאב ירגיש בנוח. החיכוך התמידי בברך, שהיא המפרק המחבר בין עצם הירך לעצם השוק, גורם לשחיקת הסחוס במפרק הכל כך חשוב הזה, ואז הפגישות של העצמות גורמות לכאב רב.

אין זה מפליא שהברך היא המפרק שנוטה לסבול הכי הרבה מכאבים ובעיות אצל כלל בני האדם, שכן הברך סוחבת פי שישה ממשקלה בעת עלייה במדרגות או אפילו סתם בעת הליכה מאומצת או ריצה.

מחקר שנערך לאחרונה בישראל מגלה כי 15.7% מהישראלים סובלים מכאבי ברכיים באופן יומיומי אך מתוכם רק 66% אכן מטפלים בבעיה הזו ואינם מזניחים אותה.

ישנן סיבות רבות לכאבי ברכיים וביניהן יציבה לא נכונה, עודף משקל שגורם לעומס מוגבר על מפרק הברך וגורם כאב מפרקים, פעילויות ספורט שנעשות באופן לא מבוקר ובהיקף מוגזם ועוד.

בכדי לטפל בבעיות ברכיים כדאי לגשת לרופא אורטופד מומחה לברכיים שבעזרת איבחון נכון של הבעיה שלכם יוכל לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר על מנת שתיפטרו מהכאבים שלכם אחת ולתמיד.

כאבי מפרקים הם כאבים מציקים ומגבילים אך עם טיפול נכון ואחראי אפשר להקל מאד על הכאב ואף להיפטר ממנו לחלוטין.

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!

זכויות יוצרים 2019 – 2020 ©