לייעוץ וקביעת תורים: 050-7874218

אורטופד מנתח מומחה באורטופדיית ילדים

בעולם המודרני כמעט כל אחד מאיתנו סובל מבעיה אורטופדית זו או אחרת בשלב כלשהו של חייו. חלקנו מתרוצצים כל היום ממקום למקום בנסיון להצליח במקום עבודתנו, בעוד חלק אחר מאיתנו יושב כל היום מול המחשב ונחשף גם הוא לבעיות אורטופדיות שונות.

האורטופדיה היא תחום נרחב ולמעשה חסר גבולות. בתור התחום ברפואה שעוסק בטראומות, מחלות וליקויים במערכות העצמות והשרירים בגוף האדם האורטופדיה מטפלת באינסוף תקלות שעשויות להתרחש בגופו של האדם. כתפיים, ברכיים, כפות ידיים ולמעשה כל חלק בגוף האדם עשוי לסבול מבעיה אורטופדית.

הבעיות האורטופדיות עשויות להיות בעיות שניתנות לפתרון בעזרת פיזיותרפיה או טיפול אחר שאינו פולשני, אך לעיתים נדרשת התערבות של אורטופד מנתח בכדי לפתור את הבעיה.

ניתוחים אורטופדיים הם רבים ומגוונים. כמעט לכל בעיה אורטופדית יש פתרון בעזרת ניתוח, כל שצריך הוא רופא אורטופד מנתח טוב ואפשר לצאת לדרך. בעידן המודרני יש לרופאים את המיכשור הטוב ביותר שניתן לדרוש על מנת שהניתוח יעבור בהצלחה וגם לאחריו תיראה הצלחה בכך שהבעיה האורטופדית שממנה סבל החולה כאשר הוא נכנס לחדר הניתוח, ושם את בריאותו בידו של אורטופד מנתח, עברה חלפה לה.

כמובן שמומלץ להימנע ככל האפשר ממפגש עם אורטופד מנתח בחדר הניתוחים. בעיה אורטופדית, כמו כל בעיה רפואית אחרת, רצוי לנסות ולפתור קודם כל בעזרת דרכים לא פולשניות ולאו דווקא ישר לגשת ולעשות ניתוח. אך אם כל הדרכים שאינן ניתוח לא צלחו והרופא האורטופד שלכם כבר איבד את התקווה להצליח לסדר את הבעיה ללא ניתוח אז מומלץ שיעזור לכם למצוא אורטופד מנתח מהטובים שיש, בעל נסיון מוכח ושם שהולך לפניו.

ניתוח אורטופדי מהווה לרוב פתרון טוב לבעיות, אך רצוי שהוא לא יהיה הפתרון הראשון שאליו ניגשים.

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!

זכויות יוצרים 2019 – 2020 ©