לייעוץ וקביעת תורים: 050-7874218

אבחון וטיפול בכאבי גב ע”י אורטופד מומחה

האורטופדיה היא תחום נרחב ועצום ברפואה. זהו תחום העוסק בליקויים, פגיעות טראומה ומחלות של מערכות השרירים והעצמות בגוף האדם. אחד התחומים העיקריים שבהם עוסקת האורטופדיה הוא הגב. כאבי גב הם דבר שכיח וידוע שאנשים רבים סובלים ממנו.

ישנן סיבות רבות ומגוונות להיווצרות כאבי גב. למעשה, בניגוד לסברה המקובלת, רוב הכאבים והבעיות שנוצרים בגב אינם נובעים כלל וכלל מנזקים אנטומיים, אלא נובעים באופן ישיר מבעיות במערכת העצבים או בשרירים הרבים שנמצאים בגב.

הגב הוא אזור גדול מאד ותופס שטח פנים נרחב משטחו של הגוף. הוא כולל בתוכו עצמות, שרירים רבים, עצבים מקושרים, גידים ורצועות. כל אחד מאלה עלול לגרום לכאבים בכל חלקיו של הגב. הגורם העיקרי והנפוץ ביותר לכאבי גב הוא עווית בשריר, או בשפה המוכרת לכולנו “התכווצות שרירים”. הדרך הנכונה לטפל בבעיה זו היא בעזרת פעילויות ספורטיביות המבוצעות באופן מבוקר ומותאמות בדיוק למיקום הכאב. פעילות זו בנוסף לשחרור הכאב גם תעזור לחזק את השרירים באזור ולמנוע את הישנות המצב הבעייתי והכאבים.

אורטופד גב יכול להפנות אתכם לטיפולי פיזיותרפיה שיעשו בשבילכם את העבודה.

אורטופד גב עוסק באבחון הבעיה שעליה אתם מתלוננים, תפקידו להבין מה מקור הבעיה ולהגיע למסקנות מהן דרכי הטיפול הנכונות והמתאימות ביותר למצב שאתם מתארים ונמצאים בו.

כאשר אתם נמצאים אצל אורטופד גב ככל הנראה הוא ימליץ לכם מספר המלצות. אחת העיקריות שבהן היא שכאשר אתם מרימים משקל כבד מומלץ לעשות את ההתכופפות דרך הברכיים ולשמור על הגב ישר.

בעיות גב הן נפוצות ורבים מאיתנו סובלים מהן. אם אתם חשים בכאבים אל תחששו לפנות אל אורטופד גב לקבלת טיפול. אין סיבה לסבול!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!

זכויות יוצרים 2019 – 2020 ©