לייעוץ וקביעת תורים: 050-7874218

אבחון וטיפול בכאבי ברכיים ע”י אורטופד מומחה

האורטופדיה היא תחום רחב ועצום בתוך הרפואה. אחד העיסוקים המרכזיים של האורטופדיה הוא בעיות וכאבים בברכיים. אורטופד ברכיים הוא הרופא המומחה לטיפול בעניינים הללו.

במחקר שנערך לאחרונה בנושא בעיות וכאבי ברכיים התגלה כי 15.7% מכלל האוכלוסיה בישראל סובלים מכאבים בברכיים. עוד התגלה כי רק 66% מתוכם באמת עושים משהו בכדי לטפל בבעיה שממנה הם סובלים ואינם מזניחים אותה. אין סיבה להתעלם מכאב ברכיים. צריך לטפל בו ולתת לו את תשומת הלב הראויה. על ידי פניה אל אורטופד ברכיים אפשר להקל מאד על הכאב ולעיתים אף להעלים אותו כליל.

הסיבות הנפוצות ביותר לכאבי ברכיים כוללות בתוכן עודף משקל, פעילות ספורטיבית מוגזמת ולא מבוקרת ויציבה לא טובה.

הברך היא מפרק אשר נמצא בין עצם הירך לבין השוק, והיא תחומה על ידי רקמה רכה. משטחי השוק והירך אמורים להחליק זה על זה תוך כדי יצירת חיכוך מינימלי, כל זאת בעזרת הסחוס המפרקי שבמצבו הנורמלי והתקין אמור להיות חלק וגמיש.

מערך מיוחד ומורכב של רצועות אחוריות, קדמיות, צדדיות וצולבות אמור להחזיק את מפרק הברך ולשמור על יציבותו, אך המבנה המיוחד של המפרק ומגוון הפעולות היומיומיות שאנו עושים אשר גורמות לתנועה של המפרק ולחץ עליו גורמים לעיתים קרובות לכאבים ובעיות שמצריכות פניה אל אורטופד ברכיים לטיפול. טיפול שכזה עלול לכלול טיפולי פיזיותרפיה במקרה הטוב, או במקרה הפחות טוב התערבות כירורגית וטיפול בעזרת ניתוח בברכיים.

אורטופד ברכיים אמור לאבחן את הבעיה שלכם ולעזור לכם לפתור אותה בדרך הטובה ביותר על מנת שתחזרו ללכת ללא כל כאבים מיותרים.

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!

זכויות יוצרים 2019 – 2020 ©