לייעוץ וקביעת תורים: 050-7874218

הנחיות לפני ניתוח

האורטופדיה היא תחום רחב ועצום בתוך הרפואה. תחום האורטופדיה מתעסק במחלות, ליקויים ופגיעות טראומה של מערכת השרירים ושל מערכת העצמות בגוף האדם.
אורטופד מומחה הוא רופא אשר התמחה בתחום ספציפי של האורטופדיה כגון ברכיים, גב, כף רגל וכדומה. ישנם תחומים רבים בתוך האורטופדיה ובכל אחד מהם ניתן למצוא אורטופד מומחה שהתמחה בתחום מסויים.

כאשר אתם סובלים מבעיה אורטופדית ספציפית, כמו למשל כאב בברכיים או כאב גב, רצוי לפנות אל רופא אורטופד מומחה המטפל בתחום שבו אתם צריכים טיפול. רופא שכזה יידע כיצד לנסות ולעזור לכם לפתור את הבעיה שממנה אתם סובלים ויוכל להדריך אתכם כיצד לטפל ולנסות לפתור את הבעיה שגורמת לכאבים.

אם קיבלתם חוות דעת מאורטופד מומחה אחד אין סיבה לא ללכת לשמוע חוות דעת מאורטופד מומחה אחר. כל אורטופד מומחה יכול לאבחן את הבעיה בצורה שונה ויש צורך לראות מספר רופאים לפני לעשות צעדים מרחיקי לכת כמו למשל ניתוח.

כאשר אתם הולכים לראות אורטופד מומחה כדאי לכם לבדוק קצת את הרקע שלו לפני שאתם קובעים אצלו פגישה. בידקו האם יש לו נסיון עבר מוכח. בנוסף בידקו אם אתם יכולים לקבל עליו המלצות ממכרים שלכם. חשוב שהרופא שאליו אתם הולכים יהיה אדם נחמד שאפשר לדבר איתו בצורה חופשית ולספר לו את כל שעל ליבכם ושלא תרגישו לא נעים שכן בצורה כזו הטיפול והאיבחון לא יהיה אפקטיביים.

לכן, לפני שאתם קובעים תור אצל אורטופד מומחה כדאי לעשות קצת עבודת תחקיר וכך תוכלו להגיע בביטחה אל הרופא שיעשה בשבילכם את העבודה על הצד הטוב ביותר!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!

זכויות יוצרים 2019 – 2020 ©