ירושלים - דיסקין 9א' טלפון: 02-5636265
קסריה - העגור 40ב' שכונה 7. טלפון: 050-7874218 מייל: [email protected]

המלצה על אורטופד

כואב לכם בכף הרגל? הברך עושה לכם בעיות? הגב לא מפסיק לכאוב ולהציק לכם? כנראה שאתם צריכים לפנות לרופא אורטופד. קרוב לודאי שלפני שתעשו זאת תבררו אצל מכרים שלכם האם יש להם המלצה על אורטופד מסויים ותקבלו מספר המלצות על מספר רופאים שכל אחד מהם יזכה לשבחים מחבריכם. אז לאיזה מהם כדאי ללכת? מתי המלצה על אורטופד היא גורם מכריע בבחירת רופא ומתי היא רק מכשול בדרך למציאת הרופא שבאמת יעזור לכם?
דבר ראשון חשוב לברר האם הרופא האורטופד שעליו הומלץ לכם מתעסק בתחום שבו אתם צריכים עזרה. אם אתם סובלים מבעיה בברך והרופא שעליו הומלץ לכם הוא רופא מומחה לכף היד כנראה שההמלצה לא כל כך חשובה בשבילכם.
דבר שני שעליכם לבדוק הוא האם האורטופד המדובר השיג עוד הישגים מלבד טיפול טוב במכר שהמליץ לכם עליו. נסו להצליב מידע ולברר בעוד מקורות על הרופא שעליו קיבלתם המלצה כה חמה. אולי מי שהמליץ לכם עליו אינו אובייקטיבי? אולי ריפוי חברכם הוא למעשה הצלחתו היחידה של הרופא המדובר?
כמעט כל אחד מאיתנו נזקק לרופא אורטופד בשלב זה או אחר של חיינו מכיוון שבעיות אורטופדיות הן שכיחות ונפוצות. בנוסף, כמעט כל אחד מאיתנו מכיר מישהו שיכול לתת המלצה על אורטופד שתישמע מפוצצת ותגרום לרופא להראות כמו אלהים. אך רצוי לזכור שלא כל הבעיות האורטופדיות ניתנות לתיקון וחלקן אף לא ניתנות לשיפור. לכן אל תתלו תקוות שווא ברופאים שהצליחו לרפא מישהו עם בעיות שונות משלכם. בידקו היטב אם הרופא שאליו אתם פונים ושעליו הומלץ לכם הוא הרופא המתאים בשבילכם ובשביל הבעיה שממנה אתם סובלים.

כתיבת תגובה

תנאי שימוש באתר