ירושלים - דיסקין 9א' טלפון: 02-5636265
קסריה - העגור 40ב' שכונה 7. טלפון: 050-7874218 מייל: [email protected]

אורטופד באזור ירושלים

אם אתם צריכים לקבוע תור אצל אורטופד באזור ירושלים יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם. אין יותר סיבה לחפש ולבדוק – הגעתם למקום הנכון!
כשאתם מבררים על אורטופד באזור ירושלים תמיד שמו של פרופסור שלמה פורת יעלה בשיחה. בתור מנהלה לשעבר של היחידה לאורטופדית ילדים במרכז הרפואי הדסה בירושלים ניתן לומר בוודאות כי הוא המומחה ב-ה הידיעה לאורטופדית ילדים באזור ירושלים וסביבתה.
פרופסור פורת הוא אורטופד ילדים מומחה אשר סיים את לימודיו בביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בעיר הקודש ירושלים.
את התמחותו באורטופדית ילדים עשה בבית החולים הדסה שבירושלים, ובנוסף התמחה במספר מרכזים מובילים ברחבי העולם כמו למשל בלוס אנג'לס, בוסטון, בולטימור, פאריס ועוד מקומות רבים ברחבי העולם, כך שניתן לומר שידע לא חסר לפרופסור פורת.
בין השנים 1992 ל2007 פרופסור פורת שימש כמנהל יחידת אורטופדית ילדים בבית החולים הדסה בירושלים. ללא ספק זהו רקורד מרשים ששם אותו בצמרת המומחים לאורטופדית ילדים בישראל.
כאשר אתם בוחרים את האורטופד שבו תרצו לשים את מבטחכם אתם צריכים לראות קבלות מעברו של האיש. אצל פרופסור פורת אתם יכולים להיות בטוחים שהוא עשה לא מעט דברים טובים בעברו ושהוא אורטופד ילדים מוצלח ומצליח – עברו העשיר מוכיח את זה מעל כל צל של ספק.
אז אם אתם צריכים אורטופד באזור ירושלים תפנו אלינו בלי לחשוב פעמיים וקבעו תור אצל פרופסור שלמה פורת – המומחה מספר אחת לאורטופדית ילדים באזור ירושלים.

כתיבת תגובה

תנאי שימוש באתר